UYGULAMA ALANLARI
Motorlu Araçlar
Kullanım Alanları

Fabrikalarda kullanılan makine ve ekipmanlar, CNC tornalar, frezeler, otomasyon kontrol ve güç dağıtım panoları, jeneratör ve akü odaları, vb.

Maden araçları, kamyonlar, tırlar, şehir içi ve şehirler arası otobüs ve minibüslerin motor kabinleri, vb.

Lokomotifler, vagonlar, istasyonlar, kumanda ve kontrol odaları, tamir ve bakım atölyeleri, sinyalizasyon ve seyrüsefer kontrol sistemleri, vb.

Makine daireleri ve odaları, yük ambarları, sürat tekneleri, süper yatlar, yelkenliler, römorkörler, kumanda odaları, vb.

Birleşmiş Milletler kararına göre, otobüslerde kullanılacak Yangın Söndürme Sistemlerini zorunlu hale getirip yangın sistemlerinin UNECE R107 belgeli olması koşulu getirilmiştir. TSE, ilk ve tek R107 belgesini HAFEX Hybrid Aerosol Söndürme Sistemleri’ne vererek belgelendirmiştir.

Videolar
Güç Dağıtımı
Kullanım Alanları

Trafolar, ana şalter odaları, kablo tünelleri ve kanalları, elektrik panoları ve kabinleri, güç dağıtım tesisleri, jeneratör türbinleri, vb.

Telekomünikasyon
Kullanım Alanları

Server odaları ve kabinleri, veri saklama ve bilgi işlem alanları, GSM baz istasyonları ve santralleri, radyo link istasyonları, vb.

İnşaat
Kullanım Alanları

Asma tavan ve yükseltilmiş tabanlar, çatı katları, garajlar, ofisler, ambarlar, depolar, vb.

Petrol ve Gaz
Kullanım Alanları

Pompa-vana istasyonları ve odaları, makine sahaları, petro kimya ve gaz boru hattı sistemleri, kontrol ve kumanda odaları, vb.